Hakkımızda

Daisy Güzellik & Estetik’ten Merhaba

Güzellik salonumuzda eğitimli personeli güler yüzüyle karşılanırsınız. Duyarlı ve kaliteli hizmet alayışımızla sizlerin düşünceleri ve memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Sizlere özel hijyenik ortamımız, güvenli sterilizasyon cihazlarımız ve birinci sınıf tedavi – bakım ürünlerimizle,fırsat ve hediyelerimizde bile uygulamalarımızın kalitesinden ödün vermeden sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Güzelliğin en iyi iksiri bu yolda adım atmaktır. Unutmayın, güzele bakmanın sevap sayılması için önce güzel olmak gerekir

Siz müşterilerimizin her türlü düşünce, istek, eleştiri ve önerilerine açık bir anlayışla hizmetinizdeyiz.

“Hayat bir sevdadır… Onu yaşa!
Hayat bir hediyedir… Onu al!
Hayat bir bilmecedir… Onu çöz!
Hayat bir fırsattır… Onu yakala!
Hayat bir şarkıdır… Ona eşlik et!
Hayat bir bahçedir… Onu der!
Hayat bir iyiliktir… Ona karşılık ver!
Kendine bir iyilik yap… Herkese Gülümse.”

“Shakespeare”

Misyonumuz

Daisy Güzellik ve Estetik, kadınlar için güzellik, bakım ve yenilenmeyi, seçkin ve kaliteli olanaklarla geliştirip sunarken, kadınları güncel teknolojinin olanaklarıyla da tanıştırır. Kadınların mutluluklarını önceleyerek, konforlu bakım ve güzellik hizmetlerini öne çıkarır.

Bakım ve güzelliği kadınlar için sürdürülebilir bir fayda haline getirirken kadınlar için değer yaratır. Çözüm odaklı çalışarak müşterilerine en güvenli çözümleri üretir. Güzellik ve Bakım alanındaki ihtiyaçları, doğru bir analizle tespit eder ve müşteri memnuniyetini esas alır. Böylece Daisy Güzellik, tüm müşterileriyle yaşam boyu sürecek bir ilişki kurar.

Müşteri beklentileri doğrultusunda kendini sürekli geliştirerek yeniler. Konforlu bakım ve güzellik hizmetleriyle kadınları buluşturur. Kendi faaliyet alanında hizmet veren kuruluşlara öncü olmayı hedefler.

  • Daisy Güzellik ve Estetik, kadınların hem kendileri hem de çevreleri için en iyi marka ve hizmetlerle tanışmasına öncülük eder!
  • Daisy Güzellik ve Estetik, kadınların daha iyi hissetmelerine, daha iyi görünmelerine ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardım eder!
  • Daisy Güzellik ve Estetik, küçücük dokunuşları büyük mutluluklara çevirerek ilham verir!
  • Daisy Güzellik ve Estetik, yaptığı her işi dürüstlük ve bütünlük odaklı yapar!
  • Daisy Güzellik ve Estetik, müşterilerine sunduğu tüm hizmetleri en kaliteli, en uygun fiyatla ve en keyif alacak şekilde sunar!

Vizyonumuz

Güzellik ve Bakım alanına giren tüm konularda, günümüz teknolojisinin ve bilgisinin sağladığı her türlü yöntem ve cihazları kullanarak kendimizi geliştirmek, girişimci ve yenilikçi bir kuruluş olmak, faaliyet gösterdiğimiz alanda ilk tercih edilen marka haline gelerek en seçkin hizmetleri sunmak vizyonumuzun temelini oluşturur.

  • İnsanları yeniliğe ve güzelliğe taşıyacak tüm bakım ve güzellik planlarının mimarı olmak.
  • Müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kaliteli hizmetler sunmak.
  • Müşteri ve ekibimize değer katarak onların memnuniyetini sağlamak.
  • Sürekli artan müşteri memnuniyeti ve müşteri sayısıyla büyümek ve değerini artıran bir kuruluş olmak.
  • Faaliyet gösterdiği alanlarda teknolojik yeniliklerle sürekli gelişmek.

Randevunuzu online olarak oluşturabilirsiniz